Rotary advent Kecskeméten borítókép

Rotary advent Kecskeméten

2020 december 15

koronavírusnak köszönhetően a világ megváltozott. A Rotary viszont elkötelezett maradt a barátságon alapuló önzetlen támogatás mellett. Így a kecskeméti Rotary Club helyi, rászoruló, jó tanuló kisiskolásoknak 20 db laptopot adtunk át - szigorúan betartva a járványügyi előírásokat.

Öröm volt látni a gyermekek szemében a boldogságot! Az eszközökkel részesei lehetnek a digitális világnak, mely ma már elengedhetetlen része a mindennapi életünknek. Folyamatosan fejlődik, gyarapodik Kecskemét. Ezekkel az adományokkal pedig mi is hozzá tudunk járulni ehhez és a gyermekek boldogságához.

Ezúton is meg szeretnénk köszönni a szponzoroknak a támogatást, az oktatási intézményeknek a munkájukat!

A Rotary Club Kecskemét valamennyi tagja áldott, békés karácsonyi ünnepeket és eredményekben, boldogságban gazdag új esztendőt kíván szeretett városunk minden polgárának!