Rád vár a Rotary hordó borítókép

Rád vár a Rotary hordó

2021 december 04

Péntektől egészen december 23-ig várunk mindenkit sok szeretettel, gőzölgő forralt borral és ízletes teával a kecskeméti Téli Fényünnepen a Rotary hordónál!

Az adventi időszak arról is szól, hogy egy kicsit lazítsunk az egész éves hajtás után, több időt töltsünk szeretteinkkel és barátainkkal.

Jól érezzük magunkat, iszogatunk, nagyokat beszélgetünk. Így indult a péntek délutánunk is azzal a céllal, hogy a hozzánk érkező vendégek a borért és a teáért cserébe adott adományaikkal a Rotaract-al közös Varázskerék játszótér projektünket támogassák.

Már az első napon sokan megfordultak nálunk. Külön öröm volt fogadni a Kecskeméti Médiacentrum munkatársait és családtagjaikat, akik a Mikulás napi ünnepségük után tértek be hozzánk. Megállapodtunk, hogy a Varázskerék projektet örömmel fogják támogatni.

Az est folyamán csatlakozott hozzánk Szeberényi Gyula Tamás, Kecskemét Megyei Jogú Város alpolgármestere is, aki szintén megígérte, hogy amiben csak tudja, támogatni fogja projektünket.

December 23-ig van még biztosan össze fogunk futni a Rotary hordónál, várunk!