Citius, altius, fortius! borítókép

Citius, altius, fortius!

2022 november 24
Szerző:

Citius, altius, fortius! Azaz: Gyorsabban, magasabbra, erősebben!

Az Olimpiai Játékok mottója teljesen jól megférne a kecskeméti Mercedes-Benz Gyár Nemzeti Kosárlabda Akadémia mindenfajta felületén.

 

A ma esti vendégünk ugyanis Béresné Ivkovic Tímea, a Kecskeméti Junior Sport Nonprofit KFT. ügyvezetője, valamint a KKA szakmai igazgatója volt. Egy igen érdekes utazáson vehettünk részt, ahol is Tímea bemutatta számunkra, hogy honnan hová jutott városunkban a gyermekek és a sport egyre szorosabb kapcsolata. Megismertük a beruházásokat és mindazon háttértevékenységeket, melyek előbbre viszik a sportot és ezáltal a városunkat is. Külön érdekesség, hogy kizárólag gyermekekkel foglalkozva lettek kiemelt sportszervezet. Mintegy 1.800 gyermeket mozgatnak meg nap mint nap.

 

Tímea mosolyogva és igen felkészülten megválaszolta minden kérdésünket és így egy igen érdekes előadáson vehettünk ma részt.