Új év, új elnök a Rotary Club Kecskemétnél borítókép

Új év, új elnök a Rotary Club Kecskemétnél

2023 július 07

A Rotarynál mindig júliusban kezdődik az új év. Ekkorra megválasztásra kerülnek a klubok, valamint a Magyarországi Rotary Clubok Szövetségénél az új tisztségviselők. A 2023/2024. évben a magyarországi kormányzó Kovácsné Gila Erzsébet lett.

A Rotary Club Kecskemét élén Tari Jenőt Baltás Csaba váltotta. Mielőtt átadásra került volna az elnöki lánc, a Rotary egyik legfontosabb elismerését, a Paul Harris-díjat vehette át Szabó Ferenc klubtársunk, kinek szívből gratulálunk és köszönjük a rengeteg munkát. És természetesen ezúton is meg szeretnénk köszönni a korábbi vezetés munkáját a közösségért mind helyi, mind országos szinten. Az új vezetőknek pedig sok sikert és még több eredményes munkát kívánunk!